RTC selecties

Informatie over de RTC selectie en opleidingsploeg RTC langebaan van Gewest Zuid-Holland.

 

OVERZICHT SELECTIES 2018-2019

 

Opleidingsploeg RTC:

Trainers: Sieb Wiersma, Martijn Klip, Frank Hermans, Sebastiaan Oranje
Fysiotherapeut: vacant

   

Nr.

Cat.

Naam

Afkomstig van schaatsvereniging

  1.  

DB1

Laura Qualm

STG Voorschoten

  1.  

DB2

Sacha van der Weide

STV Lekstreek

  1.  

DA1

Brit Qualm

STG Voorschoten

  1.  

HB1

Colin Duivenvoorden

IJsvereniging Woubrugge

  1.  

HB1

Jelle Rief

Delftse Kunstijs Vereniging

  1.  

HB1

Pim Stuy

STV Lekstreek

  1.  

HB1

Sjors Tettero

STG Voorschoten

  1.  

HB2

Stan Springer

Vereniging IJssport Leiderdorp

  1.  

HA1

Armand Broos

HardrijVereniging Den Haag-Westland

  1.  

HA1

Jarno Verheij

IJsvereniging Leiden

  1.  

HA1

Remco Langemaire

IJsvereniging Warmond

   

RTC selectie:

Trainers: Arnold v.d. Poel, Martijn Klip, Diane Valkenburg, Kees de Ruiter,


Fysiotherapeut: Kees Bakker, Elwin den Dulk.

Sportmasseur:  Raymond Brugmans, Perry van Wijk

Diëtiste: Ilse Hogervorst

   

Nr.

Cat.

Naam

Afkomstig van schaatsvereniging

  1.  

DA1

Eline van Voorden

Hardrijdersvereniging Den Haag Westland

  1.  

DA2

Eva van Til

Schaatsvereniging Rotterdam

  1.  

DN3

Dione Voskamp

Hardrijdersvereniging Den Haag Westland

  1.  

DSA

Leeyen Harteveld

IJsvereniging Zoetermeer

  1.  

DSA

Roxanne van Hemert

IJssport Vereniging Leiden

  1.  

HB2

Daan Spruit

S.T.C. de Rijnstreek

  1.  

HA2

Jesse Stam

STV Lekstreek

  1.  

HN1

Adne van Diest

IJsclub Alkemade

  1.  

HN1

Joost van Dobbenburgh

STV Lekstreek

  1.  

HN2

Tijmen Snel

IJssport Vereniging Leiden

  1.  

HN3

Thijmen Polman

IJsvereniging Zoetermeer

   

De genoemde trainers en leden in de RTC selectie en opleidingsploeg RTC is naar de stand van zaken op d.d. 21 september 2018          

                            

 

 

© 2006 - 2018 KNSB Gewest Zuid-Holland | Realisatie: Kant en Klare Site