Kampioenen Inline skaten Zuid Hollands Kampioenschap 2019

7 juli 2019, skeelerbaan Zoeterwoude

CategorieDamesHeren
Pupil 4     –Thijs Hartveld
Pupil 3Fenne ValentijnMika Krul
Pupil 2Bo HoogvorstNoah Epping
Pupil 1Angel DalemanJunior de Blois
KadetMilou de LangeTygo Kompier
Junior BEmma NozJeremy Brinkers

Kampioenen Inline skaten KNSB gewest Zuid Holland

2018

24 Juni 2018, Vereniging IJssport Leiderdorp

 DamesHeren
Pupil 3Fleur HartveldTygo Blom
Pupil 2Lisa den HertogSem Spruit
Pupil 1Angel DalemanJunior de Blois
KadetChloe HoogendoornTygo Kompier
Junior BLaura QualmStan Springer

Uitslag

Foto’s

2016

29 Mei 2016, IJs en Skeelerclub Puttershoek/Hoeksewaard, Puttershoek

 DamesHeren
Pupil 4Bo HoogervorstZeb Olsthoorn
Pupil 3Angel DalemanJunior de Blois
Pupil 2Amber van der MeijdenSam Noordergraaf
Pupil 1Floortje JanssenKayo Vos
KadetSavannah AudierDaan Spruit
Junior BEva van TilMatthijs Janssen

Uitslag

2015

4 September 2015, Avanti, Alphen a.d. Rijn

 HerenDames
SeniorenBrian van VlietEsther Stierman
MastersWim QualmBrenda Pauw

Verslag

Foto’s

Uitslag

7 Juni 2015, skeelerbaan Lisserbroek

 HerenDames
Pupillen 4Sem SpruitNymphe Visser
Pupillen 3Junior de BloisAngel Daleman
Pupillen 2Sam NoordergraafSophie Kraaijeveld
Pupillen 1Kayo VosSanne Teekens
KadettenMatthijs JanssenSavannah Audier
Junioren BHugo UijlenbroekSandra Dekker

Uitslag ZHK jeugd 7-6-2015

Foto’s pupillen 2, 3 en 4

Foto’s pupillen 1, Kadetten en junioren B

2014

15 juni 2014, skeelerbaan “Weteringpark”, Leiderdorp

 HerenDames
Pupillen 4 Angel Daleman
Pupillen 3Sam NoordergraafLieke Hoogendoorn
Pupillen 2Kayo VosKirsi Hoogeveen
Pupillen 1Job de VastSavannah Audier
KadettenJesse StamLianne van Loon
Junioren BSjors van der MeerLarissa Vos
SeniorenJos DohleMarieke Dohle-van Hoek
MastersSebastiaan van LeeuwenBrenda Pauw

Uitslag ZHK 15-06-2014 (jeugd)

Meer Uitslagen (mylaps)

Foto’s (Gé Wijnands)

2013

Marathon

26 mei 2013, Leontien van Moorselparcours, Rotterdam

Meisjes 6/7/8Patricia Koot
Jongens 6/7/8Timo Boersema
Meisjes 9/10/11Savannah Audier
Jongens 9/10/11Sem Koster
Meisjes 12/13/14Maureen Onderwater
Jongens 12/13/14Brian van Vliet
Meisjes Junioren B / KadettenAnna Wester
Jongens Junioren B / KadettenMitchel Berrevoets
DamesLiesbeth Milatz
HerenJoost Vink
Dames MasterBionda Heeringa
Heren MasterWim Qualm

Uitslagen compleet:
http://www.knsbknsbgewestzh.nl/upload/ZHK_Inline_Skaten_2013_uitslag_compleet.pdf

Verslag:
http://www.knsbknsbgewestzh.nl/inline-skaten/nieuws/11135/

Fotos:
http://www.flickr.com/photos/gw-productions/sets/72157633715588869/


2011

Marathon (Organisatie RTC West)

12 augustus 2011, Van Vliet Parcours, Honselersdijk

DamesEva Riemersma van Rheenen
HerenThijs Smets
Heren MasterRaymond Jansen

Verslag:
http://www.skeelercup.nl/index.php/Seizoen-2011/thijs-smets-beste-skeeleraar-van-zuid-holland.html