Ondanks de COVID-19 situatie, waarbij we niet weten wanneer we weer gezamenlijk kunnen trainen en hoe de schaatswinter zich zal vormen zijn we op zoek naar:
Trainer voor het Gewest Marathon (1 avond p/week)
Het Gewest Marathon bestaat in de basis uit Marathonschaatsers die uitkomen in KPN Marathon Cup Topdivisie en Beloften competitie aangevuld met talentvolle schaatsers uit het Zesbanentoernooi. Het trainersteam bestaat momenteel uit een aantal ervaren trainers, oud-marathonschaatsers en ploegleiders.Zowel in de zomer als winter trainen de marathonschaatsers op maandag en woensdag samen. In de zomer wordt er op maandag geskeelerd in Leiderdorp en op woensdag een droogtraining gedaan bij de Uithof, in de winter zijn beide schaatstrainingen op De Uithof.We zijn opzoek naar versterking in het trainersteam. Ben jij een (marathon)schaatsliefhebber, weet je sporters te motiveren en heb je ruime kennis van de schaatstechniek? Wellicht ben jij de trainers die ons team kan aanvullen.
Wat zoeken we:
- Winter en/of zomer één avond per week beschikbaar (maandag of woensdag)
- Je hebt verstand van de schaatstechniek en van verschillende trainingsvormen
- Je bent sociaal, gezellig en je weet sporters te motiveren en iets bij te brengen
- Diploma’s zijn niet perse nodig, mocht je die hebben dan is dat mooi meegenomen
- Het is een pré als je de marathonsport kent en wedstrijden bezoek
Wat bieden we jou:
- Leuk contact met de schaatsers en gezellige mede-trainers
- De mogelijkheid zelf mee te schaatsen en in beweging te blijven
- Een mooie manier om ervaring op te doen met het training geven
- Een kleine vergoeding
Is je interesse gewekt en lijkt het jouw leuk om training te geven. Neem contact op met Linda Bouwens (lindabouwens@hotmail.com).
Op dit moment weten we helaas niet wanneer de trainingen weer kunnen beginnen, vanaf 6 mei bieden we de schaatsers schema’s waarmee ze zelf kunnen beginnen met trainen in de winter.
Namens het gewestelijk trainersteam,
GTC Marathon