Uitnodigingslijsten voor deelname aan Regio-Selectiewedstrijd NK Allround jun-C/B

publicatie: 20-12-2018

De uitnodigingslijsten voor de deelnemers van gewest Zuid-Holland voor de regio-selectiewedstrijd NK Allround in het weekend van 5 en 6 januari 2019 zijn bekend.

In tegenstelling tot wat eerder gepubliceerd is, is de wedstrijddatum voor de jun-C  

verplaatst naar zondag 6 januari, 18:00 – 21:00 uur

 

Let op: 

De uitnodigingen voor de jun-B worden pas op maandag 31 december naar het inschrijfsyteem gestuurd.

De reden is dat voor de selectie van de deelnemers jun-B uit gewest NHU als "deadline" de VANTAGE ranglijst van zondag 30 december geldt.

 

Regioselectiewedstrijd NK AR

Jun-C 

Zondag 6 januari 2019         Alkmaar         aanvang: 18:00 – 21:00 uur

Dames jun-C                                                      

 

 

  1.  

Chloé Hoogendoorn

10166003

DC2

YV WOUBRUGGE

Klassement ZHK

  1.  

Patricia Koot

10162179

DC1

WYC

Klassement ZHK

  1.  

Sophie Kraaijeveld

10166657

DC2

YV WOUBRUGGE

Klassement ZHK

  1.  

Veerle van Koppen

10158399

DC2

DKIJV

Klassement ZHK

  1.  

Jillian Knook

10179522

DC1

STV LEKSTREEK

Klassement ZHK

  1.  

Emma Noz

10165898

DC1

SV LANSLD

Klassement ZHK

  1.  

Floortje Janssen

10159017

DC2

VIJL

Klassement ZHK

  1.  

Floor van der Stap

10166120

DC2

DKIJV

Klassement ZHK

  1.  

June de Blois

10184995

DC1

STC RIJNSTR

Klassement ZHK

  1.  

Bodine Vollering

10163462

DC2

SV LANSLD

Klassement ZHK

  1.  

Lieke Speijers

10157684

DC2

IJVZ

Klassement ZHK

  1.  

Féline van Klink

10193158

DC1

YC ALKEMADE

Klassement ZHK

  1.  

Anna Eijsackers

10164255

DC1

HVHW

Klassement ZHK

 

 

 

 

 

 

 

Reserves

 

 

 

 

1e res

Guusje van Santen

10166127

DC1

YC NEV

Klassement ZHK

2e res

Susanne Prins

10205334

DC1

STV LEKSTREEK

Klassement ZHK

3e res

Indy de Jong

10180261

DC2

YC NEV

Klassement ZHK

 

Heren jun-C

 

  1.  

Ted Dalrymple

10161648

HC2

HVHW

Klassement ZHK

  1.  

Max Bergsma

10162583

HC2

HVHW

Klassement ZHK

  1.  

Okke Mouwen

10180167

HC2

WYC

Klassement ZHK

  1.  

Wessel de Haas

10167396

HC2

YC VOORWAARTS

Klassement ZHK

  1.  

Yoeri van Bostelen

10193090

HC1

YC ALKEMADE

Klassement ZHK

  1.  

Thijs van Bostelen

10206523

HC1

YV KDK

Klassement ZHK

  1.  

Timo Boersema

10164006

HC1

HVHW

Klassement ZHK

  1.  

Diede de Vries

10179735

HC2

STV LEKSTREEK

Klassement ZHK

  1.  

Luka Fredrikze

10204475

HC2

WYC

Klassement ZHK

  1.  

Hugo de Jonge

10180422

HC2

DKIJV

Klassement ZHK

  1.  

Thijs van den Heuvel

10205333

HC2

STV LEKSTREEK

Klassement ZHK

 

 

 

 

 

 

 

Reserves

 

 

 

 

1e res

Kai Scheffer

10179802

HC2

HVHW

Klassement ZHK

2e res

Kees de Ruijter

10205332

HC1

STV LEKSTREEK

Klassement ZHK

3e res

Cas Duivenvoorden

10186820

HC1

YV WOUBRUGGE

Klassement ZHK

  

Regioselectiewedstrijd NK AR

Jun-B 

Zaterdag 5 januari 2019       Breda                           aanvang: 19:00 uur

Zondag 6 januari 2019         Den Haag       aanvang: 17:30 uur

Dames jun-B                                                          

 

  1.  

Sacha van der Weide

10157443

DB2

STV LEKSTREEK

Deelname NK Sprint jun-B

  1.  

Lianne Koetsier

10165377

DB2

GOUWE STREEK

Deelname NK Sprint jun-B

  1.  

Laura Qualm

10164185

DB1

YC VSCH

Deelname NK 3000m jun-B

  1.  

Anna Dijkers

10166225

DB2

HVHW

Klassement ZHK

  1.  

Ruby van Tol

10164106

DB2

YV KDK

Klassement ZHK

 

 

 

 

 

 

 

Reserves

 

 

 

 

1e res

Ilse van der Linde

10157435

DB2

STV LEKSTREEK

Klassement ZHK

2e res

Rosan van Koppen

10158400

DB2

DKIJV

Klassement ZHK

3e res

Patou de Haas

10164291

DB1

SV LANSLD

Klassement ZHK

 Heren jun-B

 

  1.  

Niels d' Huy

10162543

HB2

HVHW

Deelname NK Sprint jun-B

  1.  

Pim Stuy

10165969

HB1

STV LEKSTREEK

Deelname NK Sprint jun-B

  1.  

Jelle Rieff

10171235

HB1

DKIJV

Deelname NK Sprint jun-B

  1.  

Daan Spruit

10163469

HB2

STC RIJNSTR

Deelname NK Sprint jun-B

  1.  

Jesse Speijers

10162839

HB2

YVZ

Deelname NK 3000m jun-B

  1.  

Colin Duivenvoorden

10165420

HB1

YV WOUBRUGGE

Deelname NK 3000m jun-B

  1.  

Stan Springer

10163649

HB2

VIJL

Deelname NK 3000m jun-B

  1.  

Roy Hoogendoorn

10158338

HB2

GOUWE STREEK

Deelname NK 3000m jun-B

  1.  

Matthieu Hollaar

10159745

HB1

HVHW

Klassement ZHK

  1.  

Jan Dirk Harting

10164108

HB2

YV KDK

Klassement ZHK

  1.  

Sjors Tettero

10166158

HB1

YC VSCH

Klassement ZHK

  1.  

Otto de Fraiture

10162517

HB2

DKIJV

Klassement ZHK

afgemeld

  1.  

Jeremy Brinkers

10162261

HB1

HVHW

Klassement ZHK

  1.  

Henk van Atten

10161771

HB1

 

Aanwijzing GTC LB/KB

  1.  

Tom Leltz

10158699

HB2

 

Aanwijzing GTC LB/KB

 

 

 

 

 

 

 

Reserves

 

 

 

 

 

Stan van der Knaap

geplaatst !!!

10162264

HB2

DKIJV

Aanwijzing GTC LB/KB

1e res

Erben van der Lans

10164194

HB2

YC NEV

Klassement ZHK

2e res

Peye de Ruiter

10165968

HB1

STV LEKSTREEK

Klassement ZHK

>>> Terug naar het overzicht
© 2006 - 2019 KNSB Gewest Zuid-Holland | Realisatie: Kant en Klare Site